Dni Morza oprócz możliwości obcowania z pięknymi żaglowcami oraz oldtimerami, oferują również masę koncertów i wydarzeń towarzyszących skierowanych zarówno do dzieci jak i dorosłych. W tym roku zatem nie zabraknie dobrej muzyki, przy której z całą pewnością każdy będzie się świetnie bawił, wydarzeń sportowych oraz jakże lubianej przez najmłodszych strefy dziecięcej.
Wydarzenia artystyczne będziemy mogli podziwiać jak co roku po obu stronach Odry.
Scena Główna zlokalizowana zostanie tradycyjnie przy ulicy Jana z Kolna. Pierwszy z koncertów z udziałem polskich wykonawców, rozpocznie się w piątek o godzinie 19:00 i potrwa do godziny 23:30. Na scenie zobaczymy i usłyszymy Lanberry, Natalię Szroeder oraz Lady Pank. Są to niezwykli artyści, których utwory zajmują pierwsze miejsca na listach rozgłośni radiowych.
Comments are closed.