Lista Zaufanych Partnerów

W celu świadczenia przez nas naszych usług oraz ich ulepszania i analizy posiłkujemy się także usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszym Serwisie/Aplikacjach Mobilnych realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

Współpraca z partnerami odbywa się w ramach kategorii działań.
W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Lista Zaufanych Partnerów znajduje się poniżej

Informujemy, że zdarza się, że np. z powodu braku bezpośredniej relacji z niektórymi Zaufanymi Partnerami (w szczególności będącymi tzw. Klientami zlecającymi umieszczenie reklamy w naszych powierzchniach za pośrednictwem Zaufanego Partnera będącego np. siecią reklamową), nie mamy z przyczyn obiektywnych możliwości podać tutaj ich nazw.

Lista Zaufanych Partnerów:

Facebook
Getresponse.pl
Google
Salesmanago
Sotrender
UsernGage
Xaxis, Inc
Youtube, LLC